ЯК ВИБРАТИ БЕЗПРОВІДНІ НАВУШНИКИ?
Складність вибору бездротових навушників сьогодні обумовлена не стільки достатком виробників таких гарнітур, але і різновидом типів виробів. Відповісти однозначно, які безпровідні навушники потрібні вам неможливо, не враховуючи, які саме гаджети Ви шукайте. Тому перед тим, як ми розглянемо наш рейтинг кращих бездротових навушників 2021 роки, хотілося б розібратися з усіма різновидами рішень, що зустрічаються на сьогодні:
- Повнорозмірні – найбільші навушники, які повністю закривають вуха. Це габаритна гарнітура, яка використовуються при частих поїздках, що пояснюється зручністю амбушур і хорошою шумоізоляцією від сторонніх звуків. При покупці таких виробів краще орієнтуватися на моделі зі складною конструкцією. Бажано, щоб в комплекті був кейс для транспортування. Щоб було комфортно протягом тривалого часу використовувати такі вироби, слід підібрати амбушури під розмір вашого вуха.
- Накладні – це більш компактні навушники, ніж повнорозмірні аналоги. Гарнітура накладається на вуха, ніж обумовлено назву, але не повністю закриває вуха користувача. Такі вироби можна порадити користувачам, які планують отримати якісний звук, але не хочуть возитися з габаритними повнорозмірними рішеннями. Безумовно, накладні моделі більш практичні.
- Спортивні (Wireless) навушники – такі навушники потрібно вибирати, надаючи важливого значення трьома основними критеріями, включаючи легкість, компактність і захист від вологи. Підключаються такі вироби до смартфона за допомогою Bluetooth, але між собою з’єднуються кабелем. Перевага такої конструкції в тому, що гарнітуру можна зняти, і вона буде висіти на шиї, а якби вони впали з вкладками, то ви його не втратите, що важливо при занятті спортом.
- TWS-навушники (True Wireless Stereo) – повністю вставляються в вушну раковину, і не мають ніяких проводів між собою.
НЕДОРОГІ БЕЗПРОВІДНІ НАВУШНИКИ З ХОРОШИМ ЗВУКОМ
Xiaomi Redmi Airdots 2
Відкриває наш топ кращих бездротових навушників модель серії Xiaomi Redmi Airdots 2, що має весь необхідний функціонал для комфортної експлуатації гарнітури: можна комфортно дивитися відеоролики, прослуховувати музику, займатися бігом і спілкуватися через телефон. Виробник подбав про наявність якісних амбушурів, який щільно прилягають до вух. Реалізована просунута технологія Environment Noise Reduction (для заниження шуму). До числа переваг цієї Bluetooth-гарнітури можна віднести наявність досить потужних 7,2-мм динаміків з підтримкою частоти до 20000 Гц. Час роботи без зарядки складає 4 години.
Переваги:
- непогана автономність
- система шумоізоляції
- хороші низи
- якісні амбушури
Недоліки:
- незручний кейс
НАЙКРАЩІ БЕЗПРОВІДНІ НАВУШНИКИ ДЛЯ СПОРТУ
HONOR Sport AM61
У співвідношенні ціна / якість добре виглядають спортивні навушники серії HONOR Sport AM61 з підтримкою захищеного корпусу. Головною перевагою цієї гарнітури є універсальний шарнір, який гарантує високу стійкість у вушній раковині навіть при динамічних заняттях спортом. Опір становить 32 Ом, за звук відповідають великі динамічні драйвери. Частотний діапазон варіюється між значеннями в 5 і 20 000 кГц. Чутливість висока, але на максимальній гучності якість звуку просідає. Звучання і стійкість покращують еластичні гачки, що дозволяють утримуватися у вусі без особливого тиску. За відгуками ясно, що автономна робота перевищує показник в 10 годин.
Переваги:
- продумана конструкція
- адекватна вартість
- оптимальні параметри
- зручна гарнітура
Недоліки:
- не було знайдено
НАЙКРАЩІ ПРЕМІАЛЬНІ БЕЗПРОВІДНІ НАВУШНИКИ
Sony WF-1000XM3
Модель Sony WF-1000XM3 належать до числа кращих Bluetooth-навушників в силу відмінного HD-процесора QN1e і просунутої технології шумоізоляції. Преміальна гарнітура має строгий, стильний зовнішній вигляд. Покриття та чохол виготовлені з високоякісних, приємних на дотик матеріалів. Радує час автономної роботи, а також ряд інтелектуальних технологій компанії, які покращують сприйняття від прослуховування музики. Просунута вакуумна гарнітура підтримує кодек aptX. Реалізована підтримка Android-пристроїв і девайсів компанії Apple. Відмінний звук під час переговорів гарантує підтримка технології Sense Engine.
Переваги:
- підтримка кодека aptX
- технологія Sense Engine
- міцні матеріали
- час автономної роботи
Недоліки:
- не знайдено
НАЙКРАЩІ ПОВНОРОЗМІРНІ БЕЗПРОВІДНІ НАВУШНИКИ
Marshall Major IV
Кращі повнорозмірні бездротові навушники за ціною і якістю – це Marshall Major IV з приголомшливим мікрофоном і лімітом довіри з боку покупців. Йдеться про реінкарнацію культової лінійки. Автономна робота гарнітури при цьому була збільшена до 80 годин, що є дивовижним показником. Швидка зарядка на 15 хвилин дозволяє повернути автономність до 15 годин. При цьому конструкція має скромними розмірами та вагою до 200 грамів. Усередині знаходяться шикарні 40-мм драйвери, що видають найчистіший звук і потужний бас. Є невеликий аудіовихід для підключення комплектного кабелю. Справа можна виявити обертову кнопку, що виконує відразу кілька функцій.
Переваги:
- якість динаміків
- шумоізоляція
- покращений звук
- зносостійка модель
- зручне наголов’я
Недоліки:
- відсутні
ВИБИРАЄМО ХОРОШІ БЕЗПРОВІДНІ НАВУШНИКИ
Очевидно, що до вибору кожного з класів гарнітури необхідно підходити індивідуально. Так, наприклад, вимоги до повнорозмірних і TWS-навушників абсолютно різні. Їх об’єднують хіба що ключові звукові характеристики. Тому, перед оглядом рекомендацій по покупці кожного окремого типу девайсів, розглянемо загальні параметри, що необхідно знати кожному, хто не знає, як вибрати бездротові навушники для себе.
- Частота (Гц). Почнемо з того, що наші вуха можуть сприймати звуки в діапазоні від 15 до 22000 кГц. Чим ближче до цих параметрів, характеристики навушників, тим краще. Разом з тим, багато несумлінні виробники намагаються заманити користувачів, вказуючи рекордні значення.
- Звуковий тиск (дБ). Чутливість барабанної перетинки визначає від 0 до 130 дБ. Останнє значення є піковим і навіть небезпечним, тому при використанні настільки гучною гарнітури необхідно усвідомлювати ризики.
- Опір (Ом). Досить важливою характеристикою будь-яких навушників є імпеданс. Якщо хочете отримувати гучний звук в максимальній якості, ігнорувати показники електричного опору явно не варто. Для портативних моделей вважається нормою від 32 до 55 Ом.
- Амплітудно-частотні характеристики (АЧХ). Йдеться про відповідність вхідного сигналу. Чим рівніше лінія на графіку при тестуванні звуку, тим краще. Але на різних пристроях віддача буде різною, і це теж необхідно враховувати.