Напевно, ні для кого не секрет, що ігрові приставки «Sony PlayStation» користуються великою популярністю у всьому світі вже протягом багатьох років. Вони дають своїм користувачам можливість насолодитися кращими іграми різних жанрів. Крім цього, «Sony PlayStation» мають безліч корисних функцій, тому для багатьох людей вони є невіддільною частиною повсякденного життя. Попри те, що виробники «Sony PlayStation» намагаються зробити свою продукцію надійної та довговічною, ігрові приставки цього бренду, як і всі електронні пристрої рано чи пізно починають працювати некоректно або зовсім виходять з ладу.

ОСНОВНІ ПОЛОМКИ ПРИСТАВОК PLAYSTATION

основні поломки приставки Playstation
  • Перегрів, найчастіше приставка нагрівається вище допустимого рівня через те, що поруч з нею працюють різні нагрівальні прилади
  • Ігри або фільми перестали відтворюватися якщо диски перестали читатися, то це говорить про несправності плати або головки приводу
  • Ушкодження HDMI порту, внутрішніх механізмів або електронних плат, такі несправності виникають через неакуратне поводження з ігровою приставкою
  • Повна несправність консолі після проведення процесу перепрошивки, прошивка ігрового пристрою нерідко тягне за собою серйозні поломки

НЕ ОСНОВНІ ПОЛОМКИ ПРИСТАВОК PLAYSTATION

Зламався Dualshock

Джойстики від Sony вважаються прикладом класичного геймпаду. Вони виконані з якісних матеріалів і мають хороший показник збереження. Але не варто забувати, що джойстик – це те, що знаходиться у гравця в руках весь час, поки він захоплений грою. Згадайте, чим складніше гра, тим частіше і сильніше ми тиснемо на кнопки, особливо якщо вона вимагає нашої реакції. Після тривалого використання, на жаль, механічних пошкоджень не уникнути. Найчастіше, ремонт Dualshock представляє заміну кнопок і стіків.

Згорів блок живлення

Якщо ви помітили, що в районі, де ви живете, присутні часті перепади напруги, будьте готові, що в один прекрасний момент Вам доведеться зробити ремонт приставки. Блок живлення – один з найбільш чутливих елементів приставки. Часті перепади напруги призводять до поломки приставок Playstation.

Помилкова тривога

Іноді люди приносять в сервіс свої приставки та повідомляють про поломку того чи іншого типу, але після діагностики виявляється, що все в порядку і все працює справно. Наприклад, якщо немає зображення на телевізорі, може бути пошкоджений кабель, тоді приставка зовсім ні до чого. Перед тим, як прийти в майстерню, пошукайте інформацію про поломку в інтернеті або зателефонуйте майстру. Можливо, проблему вдасться усунути своїми руками. Будьте обережні, без попередньої консультації з фахівцем в онлайн-формі на сайті або через телефон, не робіть ніяких серйозних дій самостійно, щоб не погіршити ситуацію.

ЩО РОБИТИ КОЛИ ПРИСУТНІ ПОЛОМКИ ПРИСТАВОК PLAYSTATION?

Для того, щоб Вам не доводилося часто стикатися з такою процедурою, як ремонт «Sony PlayStation», слід дотримуватися деяких правил при експлуатації даної ігрової консолі. Зокрема, приставку найкраще встановити в без пилу і сухому місці у вертикальному положенні. При перших же скупченнях пилу на вентиляційних отворах її необхідно відразу ж видаляти за допомогою «продувки». Ніколи не слід розбирати консоль самостійно. Також не рекомендується користуватися дисками з очевидними пошкодженнями (розшаруваннями або подряпинами).

поломки приставок playstation що робити

Окрему увагу слід приділити такою популярною останнім часом міру, як прошивка або інші методи, за допомогою яких можна запускати гри без використання дисків. Ні в якому разі не варто намагатися обдурити таку велику компанію, як «Sony» Рано чи пізно Вам просто закриють доступ до мережевих ресурсів і після чергового оновлення системи, Ваша «Sony PlayStation» може перестати працювати. У цій ситуації важливо розуміти, що придбання ліцензійних ігор набагато вигідніше, ніж придбання нової ігрової приставки.

Зіткнувшись з тієї чи іншої поломкою своєї приставки «Sony PlayStation», не варто намагатися відремонтувати її самостійно, оскільки це може привести до більш серйозної несправності, а відповідно спричинити дорожчий ремонт. Таку відповідальну справу, як ремонт «Sony PlayStation» слід довіряти тільки справжнім професіоналам, які мають великий досвід в цій справі. Перед тим, як віддати свою ігрову консоль в майстерню, слід заздалегідь ознайомитися з відгуками про її роботі.

Замовте консультацію по телефону

Дзвоніть: 0673436424