Більшість власників телефонів рано чи пізно стикнеться з необхідністю ремонту свого гаджета. Тому ми виділили найчастіші поломки смартфона, їх всього 5 та ми про них трохи розповімо.

1.Не включається смартфон

Поломки смартфона пов’язаних з неможливістю його включення дуже часто зустрічається серед власників телефонів. Неможливість включення смартфона може свідчити про: проблему з програмним забезпеченням або не справність самої плати. Все це з легкістю вирішується в нашому сервісному центрі.

Також такі поломки смартфона можуть свідчити про його розряджену батарею, а це можна вирішити купивши або новий кабель, або звернутися за чисткою гнізда зарядного пристроя.

поломки смартфона не включається екран (1)

2.Розбитий екран

Поломки смартфона цієї категорії другі в частоті звернення в сервісний центр. Нажаль в світі ще поки немає смартфона, який витримає падіння на тверду поверхню, тому заміна дисплея це звична робота для майстра. Також із заміною дисплея необхідно буде міняти модуль до цього екрана.

Для збереження від поломки смартфона розбиттям екрану рекомендуємо поклеїти захисне скло чи хоча б захисну плівку.

поломки смартфона розбитий екран

3.Швидка розрядка телефону

Навіть найпростіші додатки можуть сильно розрядити вашу батарею, а також можуть виникнути певні проблеми з її зарядкою. Ці поломки смартфона характерні швидким розрядженням батареї та подальшою її неможливістю зарядки.

Також про поломки смартфона може свідчити його швидка зарядка. Це значить що потрібно міняти батарею телефона.

поломки смартфона не заряджається (1)

4.Здуття корпусу телефона

Поломки смартфона, як здуття корпусу може проявлятися також у планшетів. Часто вона характеризуется відсолюванням екрану чи корпусу та утворенням в них щелин.

Данні поломки смартфона передбачають заміну батареї, але потрібно поквапитися щоб це не призвело до вибуху акумулятора та пошкодженню інших частин телефону. Тоді ремонт зросте у декілька разів.

поломки смартфона вздуття корпусу

5.Втоплений телефон

Ці поломки телефона одні з найсерйозніших оскільки не всі з них водовідвідні. Дуже часто після занурення смартфону у воду буде необхідний ремонт мікрофона, слухового динаміка, а також в деяких випадках і заміна акумулятора та інших комплектуючих за необхідністю.

поломки смартфона втоплений телефон

Замовте консультацію по телефону

Дзвоніть: 0673436424