Буквально з кожним днем ​​спрагу літати втамовує все більше землян. Не кожному дано стати пілотом «Боїнга», але кожен може придбати дрон (коптер) на свій смак і матеріальним можливостям. Ось тільки дронів стає все більше і більше. І неминуче постає одвічна проблема вибору. Ми спробували розібратися в нинішньому різноманітті безпілотників і порекомендувати кращі з них для придбання на AliExpress.

Для початку було б непогано визначитися для яких цілей потрібні дрони та скільки грошових знаків ви готові на них витратити. Відразу можна окреслити асортимент коптерів (серед яких найбільше саме квадрокоптера) за програмними цілями використання та, відповідно, за ціною.

SNAPTAIN SPE500MQ

Топ 3 кращих коптерів з AliExpress у івано-франківську

Квадрокоптер підтримує правління жестами і режим «Йди за мною». Утримання висоти, «безголовий» режим, одна кнопка для зльоту і посадки, GPS – всі найнеобхідніші функції також є. Рекомендується до покупки комплект з додатковою батареєю, 2 модульні батареї (до 30 хвилин роботи) роблять політ цікавіше і цікавіше. Дуже слухняний апарат: слід за господарем беззаперечно, а ще скрупульозно летить за маршрутом, визначеним користувачем по карті. А ось стабілізації немає. Оптимально підходить, як для отроків (14+ років), так і для пілотів істотно постарше.

Eachine E010 mini

Топ 3 кращих коптерів з AliExpress у івано-франківську

Щоб навчитися читати, необхідний буквар, щоб навчитися літати, потрібен Eachine E010 mini. Керувати цим мікрокоптером не проблема для «най-най» новачків. Є Headless mode («безголовий режим»), який особливо корисний для початківців, бо не треба кожен раз морочитися з правильною орієнтацією апарату. Є режим 3D Flip («перекиди»), який приводить в невимовне захоплення маленьких пілотів. Передбачена ефективний захист лопатей. До речі, в комплекті йдуть 4 запасних пропелерів. Дрончік легкий в управлінні, для квартири – «саме те». Правда, час польоту всього 3-5 хвилин і не тримає висоту, зате стільки адреналіну для «мініпольотів»! Ну і бюджетна ціна.

JINHENG XT6

Топ 3 кращих коптерів з AliExpress у івано-франківську

Щоб «вбити» JINHENG XT6 треба дуже сильно постаратися, хоча навряд чи це вийде. Правда, камера, на думку деяких вельми категоричних користувачів, зовсім ніяка і «тягне» за все на 240-360p. Але літає дрон непогано. Коротше, непоганий коптер за демократичну ціну. Користувачі (12+) будуть задоволені.

Замовте консультацію по телефону

Дзвоніть: 0673436424