При виборі лазера для епіляції варто зважати не тільки на потужніть, довжину хвилі чи гарантійний термін. Все це може не мати ніякого змісту, якщо купити апарат для видалення волосся з не тим тимом лазерного стеку. Мікроканальні та макроканальні стеки доволі сильно відрізняються як по надійності так і по вартості ремонту.

1.Що таке Мікроканал?

Мікроканал – це вид тепловідводу для діодного лазера. Це схоже на те, як людина лежить на льоду і повна поверхня тіла охолоджується. Збоку можна побачити тепловідвідний блок із мікроканалами. Він має кілька рівнів отворів для забезпечення тепловідводу. Завдяки такому способу охолодження, стек діодного лазера працює добре і не виникає проблем з перегріванням. Зазвичай, такий тепловідвід імпортується з Німеччини, де він має високу якість та точність конструкції системи охолодження. Але деякі постачальники з Китаю використовують дешеві імітовані мікроканали, що призводить до поганої роботи лазера та швидкого вигорання діодів.

що таке мікроканал

2.Що таке Макроканал?

Макроканал – це інший спосіб тепловідведення для діодних лазерів. Його можна порівняти з тим, як людина стоїть на льоді та лише поверхнею ніг контактує з ним. На відміну від Мікроканалу, де лазерні бари розміщуються безпосередньо на багатошаровому тепловідвідному каналі, Макроканал має велику металеву підкладку з міді покриттям. Це не дозволяє повністю контактувати бару з системою охолодження. Тому охолодження стеку може бути менш ефективне у порівнянні з мікроканальними стеками. Проте якщо технології виробництва дотримано, а система охолодження добре продумана ніяких проблем виникати не повинно.

що таке макроканал

3.Які відмінності між Мікро та Макро?

  1. Тепловідвід Макроканалу виготовляється в Китаї, а Мікроканал – в Німеччині з використанням точних технологій для забезпечення найкращого охолодження.
  2. У системі Макроканалу є лише один великий канал для води, тому не всі лазерні бари повністю контактують з охолоджувальною рідиною. При Мікроканалі є три шари води, і всі бари прямо контактують з охолоджувальною рідиною. Тому Мікроканал забезпечує кращу ефективність охолодження та захист від перегрівання.

Відгуки клієнтів

Клієнти розповідають, що бари Макроканалу часто перегорають через неякісне охолодження. Переважна більшість китайських компаній використовують бари Макроканалу, через що ефективності охолодження дуже низька, тому і потужність пристроїв відповідна. Клієнти, які використовували Макроканали незадоволені через швидке згорання оброблювальних ручок.

  • Основні відмінності – в ефективності охолодження, де Мікроканал перемагає.
  • Мікроканал також демонструє вищу вихідну потужність порівняно з Макроканалом.
  • Також середня тривалість служби барів Мікроканалу зазвичай краща, ніж у барів Макроканалу.

У деяких випадках діодні лазери поєднують справжні та підроблені бари Мікроканалу, що призводить до зниження вихідної потужності порівняно з оригінальними Мікроканалами. Такі лазери неефективні для видалення волосся, оскільки низька потужність не дозволяє досягти стійкого результату.

Отже, для заводів або клінік вибір технології Мікроканалу є мудрим рішенням в довгостроковій перспективі. Навіть якщо початкова вартість може бути вищою, переваги в забезпеченні довгого терміну служби, задоволення клієнтів та збільшення потоку клієнтів роблять діодний лазер із Мікроканалом підходить більше для видалення волосся.

Оригінал статті ви можете знайти за посиланням –> What’s the Difference between Micro and Macro?

Замовте консультацію по телефону

Дзвоніть: 0673436424