З кожним роком популярнішими стають LED телевізори, у яких матриця дуже чутлива до падіння чи ударів. Тому заміна матриці у недорогому телевізорі може обходитися в його ціну. А ось дорожчі варіанти телевізорів виробники захищають додатковим склом, яке збільшує ударо-міцність телевізора.

Перш за все матриця в телевізорі це найважливіша його деталь і її заміна може обійтися в копієчку, тому часто ремонтні сервіси пробують лагодити їх, і навіть дуже успішно. Але якщо вона ремонту не підлягає виконується заміна матриці.

Але слід пам’ятати, що заміна матриці це не завжди вигідно, чому? Ось пункти чому:

  • Дорого (деякі з матриць за своєю ціною можуть перевищувати ціну нового телевізора)
  • Наявність (деякі з матриць або швидко скупляють або вже не вироблять тому дістати їх дуже проблематично)
  • Відсутність (заміна матриці в деяких телевізорах неможлива через або заводських брак або через самого виробника)
заміна матриці в Івано-Франківську

Якщо так розібратися то так, заміна матриці буде краща ніж ремонт, але ж існують певні фактори, які не дають цього зробити. Ціна наприклад, яка описана вище. Через ціну виконати заміну матриці дуже складно, бо вона може становити 90% ціни нового телевізора і ремонт в цьому плані буде вигідніший. А наприклад у разі наявності гарантії на виріб ви можете виконати заміну матриці і навіть не думати про ремонт. Також як плюс до ремонту можна додати можливість підсили слабкі місця матриці тим самим запобігти подальшим поломкам.

Замовте консультацію по телефону

Дзвоніть: 0673436424