Серед всіх компонентів вашого комп’ютера, відеокарта є одним з найдорожчих елементів і неспроста. Основна функція відеокарти полягає в обробці та виведення графічної інформації, без чого неможливо навіть уявити комп’ютер. Відеокарта – це цілий комплекс, що містить безліч компонентів. Тому, при виході її з ладу, доцільним буде звернутися в сервісний центр за ремонтом відеокарти, а не купувати нову.

Доцільний ремонт відеокарт

Зламалася відеокарта, в яких випадках ремонтувати:

  1. Ремонт відеокарти не дешевого сегмента
  2. Доцільно ремонтувати відеокарти, які до зламу в ремонті не були та не “ремонтувалися” некваліфікованими майстрами
ремонт відеокарти коли ремонтувати

Часті злами відеокарт:

  • “Злетіла” прошивка Bios відеокарти, внаслідок розгону, некоректної прошивки, дефекту самої мікросхеми Bios.
  • Обрив ланцюгів живлення, внаслідок перегріву, підключення неякісних блоків живлення, конструктивних недоробок.
  • Відшарування чіпа відео або чіпів пам’яті, внаслідок постійного перегріву.

Діагностика

Звісно, щоб визначити, в чому саме криється причина неполадок, необхідна професійна діагностика. Завдяки багаторічному досвіду роботи та спеціалізованому обладнанню, наші фахівці мають можливість провести повну діагностику вашої відеокарти та зайнятися її ремонтом таким як: перепайка (або реболінг) графічного процесора і чіпів пам’яті відеокарти, ремонт ланцюгів живлення, прошивку мікросхеми BIOS, ремонт системи охолодження (заміну кольорів, термопасти та відновлення термоінтерфейсу), відновлення контактних майданчиків, ремонт / заміну роз’ємів відеокарти й т.д.

Ремонт відеокарт: відшарування чіпів

Відшарування або відвал чіпа відбувається внаслідок перегріву і порушення цілісності BGA пайки, якщо говорити простою мовою пропадає контакт між друкувальною платою і самим чіпом. Щоб усунути дефект існують дві процедури:

ремонт відеокарти відшарування чіпа
  1. прогрів чіпа
  2. реболінг

Перший варіант дешевше, але прогрів чіпа не завжди може дати успішний результат і ніхто не дасть гарантій, що через короткий проміжок часу проблема не повториться (прогрів це тимчасове рішення).

Реболінг – дорожчий метод і більш ефективний, виконується процедура на спеціальній станції, установкою нових BGA контактів.

Також трапляються випадки порушення цілісності контактних доріжок всередині самого відео чіпа (відшаровується кристал від підкладки мікросхеми). В цьому випадку виконати ремонт, на жаль не є можливим.

Ремонт відеокарти чи покупка нової?

Ремонтувати відеокарти варто, якщо проблеми з ланцюгами харчування, з прошивкою БІОС, відшаруванням чіпів пам’яті або відео чипом. Якщо видеокарта не визначається ПК, материнською платою, немає зображення.

Ремонт при відшаруванні відео чіпа буде успішним, якщо раніше картка не ремонтувалася і не прогрівається. Після успішного ремонту рядків служби відеокарти спрогнозувати досить складно (може складати від 1-го місяця до кількох років). Залежить від інтенсивності експлуатації та конструктивних особливостей моделі.

Кожен вирішує сам для себе ремонтувати пристрій або купувати нове, ми ж гарантуємо нашим клієнтам, що візьмемося за виконання ремонту і запропонуємо найвигідніші умови та вартість. Також дамо гарантію, на перевірку виконаних робіт. Порада від фахівців, якщо необхідна покупка відеокарти, краще купувати нову, оскільки покупка б / у відеокарти швидше за все призведе до її ремонту, на ринку б / у техніки дуже багато “Грета” відеокарт, які прослужать не довго.

Зверніть увагу! Відкрите приймаються в ремонт без коробок, без заглушок на роз’єми. В комплекті з відеокартою приймається тільки антистатичний пакет!

Join to newsletter.

Curabitur ac leo nunc vestibulum.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Continue Reading

Замовте консультацію по телефону

Дзвоніть: 0673436424

НАШІ КОНТАКТИ