логотип BGA Сервіс Івано-Франківськ

Заміна 3Д механізму джойстика від PlayStation 5

16 Листопада, 2023

Заміна 3д механізму джойстика від ПС5

Однією з найчастіших проблем з якою стикаються власники консолей або люди, що грають на джойстиках — це його дрифт. Для розв’язання цієї проблеми потрібна заміна 3д механізму на джойстику й тут наш сервіс пропонує дві опції. Перша, класична заміна 3д механізму на такий самий, але тривалість його життя обмежена. І друга, заміна цього механізму на електромагнітний механізм, тривалість життя якого майже необмежена.

Що таке дрифт джойстика? Для чого потрібна заміна 3д механізму?

Дрифт стіка — (Або дрифт джойстика) це порушення центрування(нульової точки) стіка. Якщо простими слова, то стік джойстика сам по собі починає рухатися в певному напрямку не реагуючи на зміну положення стіка. Найчастіше проблема усувається шляхом заміни 3д механізму джойстика.

заміна 3д механізму на електромагнітний

Нащо міняти 3д механізм?

3д Механізм якраз саме той елемент джойстика, що відповідає за рух стіка. В 90% випадків проблема саме в ньому та його зносі, тільки заміна 3д механізму є виходом в даній ситуації. Знов же таки повторимося, ми надаємо клієнту вибір або заміна на такий самий механізм, який при правильному використанні зноситься за 1 рік часу. А от електромагнітний механізм живе майже вічно, єдина його проблема в механічних пошкодженнях. Після них будь-що вийде з ладу.

Чому електромагнітний 3д механізм майже вічний?

Все просто, йому не страшні інтенсивні навантаження, а також він не стирається, як стандартний механізм з плином часу. Завдяки принципу його роботи про стирання датчика при русі можна забути. Оскільки даний механізм використовує електромагнітне поле, що фіксує рух стіка та передає його на сам джойстик. Також завдяки такому механізму бруд, пил чи інші елементи не спричиняють проблем потрапляючи безпосередньо в сам механізм.

заміна 3д механізму та його особливості

Перевага електромагнітного 3д механізму перед простим

переваги 3д механізму перед простим
  • Довговічність (понад 10 000 000 циклів на механічну частину)
  • Підходить до усіх ревізій DualSense 5
  • Механізм повністю оригінальний
  • Ціна не сильно вища за встановлення стандартного механізму
  • Стійкість до забруднень
  • Відчуття використання такі самі, як в стандартних 3д механізмів

Часті питання та відповіді про заміну 3д механізму

Чи відрізняються відчуття при використання магнітного 3д механізму?2023-11-16T17:08:43+02:00

Ні, взагалі не змінні. Вони такі самі, як і при використанні звичайних 3д механізмів. І тому до них не потрібно привикати заново)

Яка тривалість життя в електромагнітного механізму?2023-11-16T17:14:32+02:00

Як зазначено виробником понад 10 000 000 циклів, але хочемо зазначити що можливо і більше, якщо правильно користуватися.

Що вигідніше, електромагнітний чи стандартний 3д механізми?2023-11-16T17:17:04+02:00

Звісно що електромагнітний. Оскільки кожного року стандартний 3д механізм потрібно міняти(його термін експлуатації закінчується), а електромагнітний протягом декількох років може в інтенсивному темпі працювати.

Вас може зацікавити:

Замовте консультацію по телефону

Дзвоніть: 0673436424